ایده آل لنت ماکو

ایده آل لنت ماکو

اولین تولید کننده لنت با تکنولوژی نانو

ویژگی های ایده آل لنت ماکو

برخی از ویژگی های ایده آل لنت ماکو

سازگاری با محیط زیست

یکی از مهمترین ویژگی های لنت، ترمز گیری سریع آن است. ترمزگیری سریع لنت باعث شده تا در اکثر سوانح رانندگی راننده بتواند بهترین واکنش را به اتفاقات پیش آمده انجام دهد. لنت هایی که در هنگام ترمز سریع عمل می کنند، معمولا از استحکام و مزایای بالاتری به نسبت سایر لنت ها برخوردار هستند.

تکنولوژی نانو

شرکت ایده آل لنت ماکو تنها شرکتی است که توانسته تکنولوژی نانو را در لنت های خود به کار ببرد. این شرکت همچنین  بنیانگذار تکنولوژی نانو در لنت های ماشین آلات سبک و سنگین است. شرکت ایده آل لنت ماکو در لنت مفتخر است، که توانسته چنین تکنولوژی را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

ترمزگیری سریع

سازگار با محیط زیست

شرکت ایده آل لنت ماکو طبق مجوزی از شرکت فرانسه مهد خودروهای ایمن و مجهز در دنیا توانسته لنت ترمزی را با تکنولوژی نانو به کار بگیرد که سازگار با محیط زیست باشد. نکته قابل توجه در این نوع لنت ها ضد سرطان بودن آنها در برابر انسان است.

طول عمر

لنت های شرکت ایده آل لنت ماکو در ماشین آلات سبک و سنگین از طول عمر بسیار بالایی برخوردار است. این ویژگی لنت های ایده آل ماکو را در سایر برندها کمتر می توان مشاهده کرد. با انتخاب ایده آل لنت ماکو هزینه کمتر و طول عمر بیشتری را به ماشین خود هدیه خواهید داد.